Меню сайту
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні наш сайт відвідали:
Головна » Статті » БАТЬКІВСЬКА СТОРІНКА » ПОРАДНИЦЯ

Що таке акселерація
   Поняття акселерації широко відоме у всьому світі. Воно являє собою більш швидкий фізіологічний і психологічний розвиток у дітей та підлітків. Дослідження вчених-біологів доводять, що акселерація пов’язана з фізичною зрілістю організму. Психологи стверджують, що акселерація – це перш за все остаточна сформованість психологічних якостей людини.

Педагоги і соціологи пов’язують акселерацію з культурним, духовним і соціальним розвитком особистості. Причому педагоги акцентують увагу на розриві у розвитку не тільки фізіологічних процесів організму, а й громадської соціалізації особистості. Досвід розгляду даної проблеми дозволив виділити кілька причин виникнення акселерації.

По-перше, вона може бути викликана розвитком самого суспільства: загальним прискоренням життєвих темпів, підвищенням матеріального добробуту населення, якісним поліпшенням харчування та медичної допомоги, розвитком медицини, що дозволяє викорінити багато важких дитячих захворювань.

По-друге, на виникнення акселерації впливають зовнішні фактори стану навколишнього середовища. Так, неблагополучний радіоактивний клімат в окремих районах місцевості призводить до різного роду мутацій і прискорених змін у розвитку живих істот.

Скорочення вмісту кисню в атмосферній масі може призводити до розширення грудної клітини людини, а потім спричинити за собою прискорене зростання всіх органів і частин тіла. Оптимальним представляється розглядати всю сукупність причин в комплексі.

Джерело: http://cikave.org.ua/suspilstvo/scho-take-akseleratsiya/#more-8518
Категорія: ПОРАДНИЦЯ | Додав: basted (24.03.2012)
Переглядів: 1153 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Посилання на сайт
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz