Меню сайту
Міні-чат
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні наш сайт відвідали:
Головна » Статті » БАТЬКІВСЬКА СТОРІНКА » ПОРАДНИЦЯ

Суть українських оберегів
                                      Суть українських оберегів 
Суть оберегів в точності відповідає своїй назві: їх покликання — оберігати людей, особливо в роки лихоліття, в періоди військових конфліктів, терористичних актів та інших негараздів. Іншими словами, захищати свого господаря від будь-якого спрямованого негативного впливу, яким би воно не було і звідки б не виходило. Негативними впливами можуть бути чисто фізичні впливи — такі, як хвороби (викликані, до речі, часто не тільки природними причинами, а й долаючі нас внаслідок пристріту або зурочень). Обереги можуть захищати свого господаря і від будь-якого впливу на його психіку, на душу, на емоційну сферу. Вони будуть охороняти вас від нав'язування чужої волі, привороту, навіювання ззовні і від важкої депресії.

Обереги — це експериментально, протягом багатьох століть підібрані магічні предмети, вивчивши які наші Пращури прийшли до висновку, що вони можуть охороняти, оберігати нас від недружніх сил. Обереги бувають різні. Це намиста, браслети, обережні вишивки на одязі, візерунки яких є стилізованими символами стародавніх богів або покровителів роду, прикраси на вікнах, віконниці, лиштва, над ганком і дахом, над брамою будинку.

Ми сьогодні практично втратили навички повсякденного захисту, які використовували наші предки. І це навряд чи може сприяти нашому спокійному життю. Із зникненням міцного повсякденного захисту ми опиняємося дуже легкою здобиччю для недоброзичливих сил з тіньового світу. Вони легко проникають в наше життя, а ми найчастіше навіть і не помічаємо цього. Ходимо по лікарях, скаржачись на слабкість, дратівливість, безсоння, загальне нездужання, на те, що «щось не те із мною, лікарю, твориться». А чим нам може в цих випадках допомогти лікар? Та нічим — подібні нездужання зовсім не його профіль.
Давайте тепер від загальних міркувань, перейдемо до більш приватних і спробуємо зрозуміти механізм роботи оберега з точки зору його енергоінформаційних властивостей і можливостей.


Лялки-мотанки
Вплив оберегів пов'язаний з кольорами спектру людської аури. Одягаючи на себе оберіг відповідного кольору, ми отримуємо можливість швидко залатати енергетичні пробої в тій чи іншій частині аури, які можуть виявитися небезпечними для нашого здоров'я і навіть життя. З точки зору людини, здатної бачити ауру, це буде виглядати як посилення світіння певного кольору аури при надяганні оберега (докладніше про кольори буде розказано в кінці статті).

Які ж обереги можуть нам стати в нагоді? Зрозуміло, найбільш сильними будуть обереги ваші особисті, що передаються в родині по спадку: сережки, кільця або персні, намиста — будь-яка річ, яка, за переказами, приносить щастя в сімейному житті. Частіше такі предмети передаються по жіночій лінії — кільця і сережки, по чоловічій рідше — ножі, пряжки для ременів. Якщо у вашій родині таких речей немає, їх доведеться вибирати самим, а це непросто, якщо ви не володієте яскраво вираженими екстрасенсорними здібностями. Тому поговоримо про найпростіший, але в той же час і дуже ефективний засіб. Це — обережні вишивки. Вишивати слід квіти і фігурки, що несуть традиційний охоронний сенс: силуети коня, собаки, півня або казкової птиці із жіночим обличчям. Ці символи родом із часів культів шанування язичницьких богів і символізують дружніх нам оберігаючих магічних істот. Особливо зручне використання оберегових вишивок і аплікацій для дитячого одягу, так як малюкам важко постійно носити намисто, кільця або браслети.

Взагалі існує такий закон: по-справжньому сильний оберіг не можна купити. Він повинен «знайтися» серед речей, які передавалися у вашому роду в спадщину. Це буває не так вже й часто. Але будь-яку традицію хтось повинен почати, адже правда? Чому б, якщо у вашій родині ще немає традиційних оберегів, саме вам не створити такий, щоб він передавався потім з рук у руки — вашим дітям, онукам, правнукам? Давайте спробуємо?


Джерело: http://ukrainci.org/blog/traditions/1802.html
Категорія: ПОРАДНИЦЯ | Додав: basted (11.03.2012)
Переглядів: 735 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Посилання на сайт
Друзі сайту
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz